Lovelance 2018

Lovelance 2018

خلاصه داستان :پسری به نام امیر که در دانشگاه برای دوستانش نسخه ازدواج می‌پیچد در حالی که خودش اعتقادی به عشق ندارد و آن را بیهوده و غیر واقعی می‌داند. اما در یک شرط بندی می‌بازد و عاشق می‌شود و حالا باید برای خودش نسخه بپیچد.

Three Strangers 2017

Three Strangers 2017

خلاصه داستان :سه مأمور خارجی برای انجام عملیاتی با یک نقشه دقیق و از پیش تعیین شده وارد ایران می‌شوند اما از لحظه ورود با موقعیت‌های ویژه‌ای روبرو می‌شوند که برنامه‌های شان را به هم می‌ریزد…

Cinema Frame 2017

Cinema Frame 2017

خلاصه داستان :این مجله تصویری شامل بخش‌های گوناگونی است؛ از گپ و گفت با هنرمندان تا نقد آثار نوستالژی، یک روز خصوصی با یک هنرمند و جایگاه عکس و تبلیغات در سینما است.

Don’t Step Into My Shoes 2017

Don’t Step Into My Shoes 2017

خلاصه داستان :این فیلم داستان دو زوج را روایت می‌کند که برای ثبت ازدواج به محضر می‌روند ولی شلوغی محضر عاملی می‌شود برای رخداد اتفاقی غیرمنتظره و در نهایت گره خوردن زندگی این دو زوج به یکدیگر!

Gashte Ershad 2012

Gashte Ershad 2012

خلاصه داستان :سه جوان از جنوب شهر تهران برای به دست آوردن پول دست به کارهای خلاف می زنند و در این بین گریزی نیز به کارهای گشت ارشاد می زنند تا مردم را سر کیسه کنند. اما این کارها برایشان به زودی دردسرهای بزرگی به همراه خواهد داشت.