Don 2011

Don 2011

خلاصه داستان :«دون» بعد از سلطه بر دنیای تبهکاران آسیایی، بر اروپا چیره می شود. اما رئسای فعلی تبهکاران اروپایی، و همینطور مردان قانون سر راه او قرار دارند...

Don 2006

Don 2006

خلاصه داستان :یک مرد ساده از بمبئی بنام «ویجی»، توسط پلیس به کار گرفته می‌شود تا به جای یک تبهکار حرفه ای بنام «دون» ، که چهره‌ای مشابه او دارد، وارد یک باند قاچاق شود. اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود و کارآگاهی که با او در ارتباط بوده کشته می شود. اکنون ویجی خودش به تنهایی باید هویت واقعی اش را اثبات کند.

The Confession 2018

The Confession 2018

خلاصه داستان :داستان اعتراف برگرفته از قصه‌ی اصلی نمایش اعتراف برد میرمن نویسنده و کارگردان مطرح آمریکایی است که شهاب حسینی این قصه را بازسازی کرده است.

Rabidity 2016

Rabidity 2016

خلاصه داستان :دو دوست به نام های شاهرخ و سیاوش مسیر جنایی را در پیش گرفته‌اند. آن‌ها با کمک دختری که در منافعشان به آن‌ها کمک می‌کند، دام را برای یک جنایتکار ثروتمند قرار داده و...

A Hairy Tale 2019

A Hairy Tale 2019

خلاصه داستان :وانی به نام دانش شیفته بازیگری است که در یک سلمانی به همراه شاپور کار می‌کند و شب‌ها بعد از اتمام کار به تمرین بازیگری می‌پردازد. صاحب‌کار او کاظم خان که فردی معتقد به اصول اخلاقی است...

Stolen 2016

Stolen 2016

خلاصه داستان :داستان زندگی روج جوانی را روایت می‌کند که در آستانه مهاجرت از ایران، درگیر مشکلاتی می‌شوند و حوادثی رخ می‌دهد که مسیر زندگیشان تغییر می‌کند.

Conditional Release 2017

Conditional Release 2017

خلاصه داستان :کمالی مرد 50 ساله که 10 سال زندان بوده است، هم اکنون به طور مشروط از زندان آزاد شده. او تلاش می کند تا رابطه اش با آدم ها منجر به هیچ مشکلی نگردد.

Meyami’s Millioner 2020

Meyami’s Millioner 2020

خلاصه داستان :درباره چهار نفر است که میخواهند از راهی یک میلیون دلار را به جیب بزنند اما همیشه یکی از آن‌ها خراب‌کاری می‌کند…

Pig 2018

Pig 2018

خلاصه داستان :حسن خشمگین است و مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. شیوا مهاجر، ستاره محبوبش صبر ندارد و می‌خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش گلی، دیگر عاشقش نیست. دخترش آلما، بزرگ شده و دیگر مستقل است. مادرش ..

Sheeple 2018

Sheeple 2018

خلاصه داستان :شاهین، شکور و شهروز سه برادر هستند که در یک حلبی آباد زندگی می‌کنند. شکور که برادر بزرگتر است سردسته باند مواد مخدر می‌باشد. این باند علاوه بر تولید مواد مخدر با دادن مکان زندگی برای کودکان بی سرپرست آن‌ها را برای عضویت در این باند آماده می‌کند.